menuordersearch
saffronsaba.ir

قوانین

(2)
(0)
قوانین
  • کلیه  ضوابط و قوانین فروشگاه اینترنتی زعفران صبا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد . در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه اینترنتی زعفران صبا متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می گردد . 

 

 

  • اطلاعات کاربری مشتری نزد فروشگاه اینترنتی زعفران صبا محفوظ می باشد . مشتری نیز باید در حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور خود کوشا باشد ، مسئولیت کلیه فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و رمز عبور وی انجام می گردد بر عهده مشتری می باشد و فروشگاه اینترنتی زعفران صبا  هیچ نوع مسئولیتی را در این مورد نمی پذیرد.

 

 

  • کلیه خبر رسانی ها و ایمیل های ارسالی از جانب فروشگاه اینترنتی زعفران صبا تنها با شماره و پست الکترونیک مندرج در سایت بوده و هرگونه پیام تحت این عنوان از طریق سایر شماره پیامک و پست الکترونیکی ، فاقد اعتبار بوده و فروشگاه اینترنتی زعفران صبا هیچ نوع مسئولیتی را در این زمینه قبول نمی نماید.

 

((همچنین شما کاربران عزیز سایت می توانید جهت ثبت شکایات، انتقاد و پیشتهادات خود با شماره تماس و ایمیل موجود در زیر ارتباط برقرار کنید))
 

تلفن: 09305464726

ایمیل: sabasaffronn@gmail.com